З Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Щиро вітаємо із Днем захисників України та святом Покрови Пресвятої Богородиці! Ці свята нерозривно пов’язані між собою, Пресвята Богородиця завжди була покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Бажаємо сили, оптимізму та наснаги всім, хто стоїть на сторожі миру та спокою в нашій країні! Нехай ваша сила та мужність завжди живляться любов’ю рідних та близьких! Міцного здоров’я та надійного тилу! Нехай нас єднає світло віри і допомагає покровительство Пресвятої Богородиці!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Міцнішай, Україно, процвітай,
Нехай щасливим буде твій народ,
Незалежна ти – не забувай,
Розвивайся і йди вперед!

Нехай розвіє вітер над тобою,
Хмари, що нависли, наче ніч,
Я бажаю радості й спокою,
Ну а біди подолаєм пліч-о-пліч!

Річний звіт міста Києва 2021

Вийшло друком видання про діяльність Київської міської державної адміністрації, підприємств, установ та організації комунальної форми власності міста Києва – Річний звіт міста Києва 2021. Консолідовану інформацію до видання підготовлено Департаментом економіки та інвестицій КМДА та комунальною науково-дослідною установою «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста». Ознайомитися можна тут Kyiv._Richnuy_zvit_2021 (1)Kyiv._Richnuy_zvit_2021._Finansova_informaciya

З Днем Державного прапора України!

Прапор нашої країни несе в собі її історію. Настільки багато всього у двох кольорових смугах. Це і вірність, і мужність наших громадян. Їх відвертість та чесність. Готовність до самопожертви та віра в нашу державу. З Днем Прапора України!

Для підтримки наукової діяльності вчених в умовах війни

Один із найбільших видавців наукової літератури у світі компанія «Elsevier» продовжує надавати підтримку українській науковій спільноті. Для підтримки наукової діяльності вчених в умовах війни її фахівці створили електронний ресурсний центр, за допомогою якого українські дослідники мають змогу зареєструватися та отримати доступ до важливих дослідницьких інструментів компанії – реферативної, бібліографічної бази даних «Scopus», повнотекстової бази «ScienceDirect», модуля пошуку дослідників для налагодження контактів і співпраці «Researcher Discovery», навчальної платформи «Researcher Academy» та програмного забезпечення для керування бібліографічною інформацією «Mendeley». Також компанією скасована плата за опублікування статей (APCs) українськими авторами у журналах відкритого доступу (Gold Open Access Journals).

Електронний ресурсний центр https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support…

Покрокова інструкція щодо налаштування доступу https://drive.google.com/…/1slMIQ1lZHE1x…/view…

У разі виникнення запитань звертатися листом на електронну адресу: agreementactivation@elsevier.com.

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

День української державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!🇺🇦

ALLEA оголосила конкурс на підтримку українських наукових закладів, які постраждали від війни

Конкурс є частиною другої лінії фінансування програми Європейського фонду для переміщених науковців , яку підтримує Breakthrough Prize Foundation. Мета: підтримка українських академічних установ у продовженні та/або відновленні їхньої наукової діяльності та дослідницької співпраці, а також підтримка ініціатив, які сприяють реінтеграції дослідників після їхнього повернення в Україну. Для кого: для українських навчальних закладів (включно з університетами, академіями та науково-дослідними інститутами), які безпосередньо постраждали від війни. Заявки необхідно подати до 15 серпня 2022 року на адресу efds@allea.org із темою «Заявка EFDS, Лінія фінансування 2». Щоб дізнатися більше про процес подання заявок на цю лінію фінансування, відвідайте веб сторінку https://allea.org/efds-funding-line-2/ , де можна завантажити відповідні форми заявок.

НОВІ НОРМИ БЕЗДИМНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО Й ДЕ ЗАБОРОНЕНО КУРИТИ З 11 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

З 11 липня 2022 року Законом України запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища, зокрема заборонено куріння, вживання та використання:

пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння;
трав’яних виробів для куріння;
предметів, пов’язаних із їх вживанням;
тютюнових виробів;
кальянів;
електронних сигарет.
Куріння електронних пристроїв для нагрівання тютюну стає заборонено на рівні із сигаретами, кальянами та е-сигаретами у визначених Законом громадських місцях. https://www.phc.org.ua/news/no-smoking-friendly-novi-normi-bezdimnogo-zakonodavstva-scho-y-de-zaboroneno-kuriti-z-11

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

🇺🇦Я – українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.
Я – українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, –
Синів і дочок, гідних України.
Я – українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.
Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – українець. Був ним, є, і буду!
Автор: Леся Вознюк